KS Orzeł Baniocha - KS Zamłynie Radom 3-1 (1-1). 27. kolejka IV ligi mazow. II

14 maja odbył się mecz 27. kolejki IV ligi mazow. II pomiędzy drużynami Orła Baniocha i Zamłynie Radom. Starcie zakończyło się zwycięstwem Orła Baniocha 3-1.

14 maja  odbył się mecz  27. kolejki  IV ligi mazow. II pomiędzy drużynami Orła Baniocha  i Zamłynie Radom. Starcie zakończyło się zwycięstwem Orła Baniocha 3-1.

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Zespół Orła Baniocha wygrał dwa razy, nie przegrywając żadnego spotkania.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Zamłynie Radom: Lukaszowi Jopkowi w 8. i Tomaszowi Oparcikowi w 14. minucie.

Nieoczekiwanie piłkarze Zamłynie Radom nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 28. minucie Patryk Szubinski dał prowadzenie swojemu zespołowi.

Na cztery minuty przed zakończeniem pierwszej połowy kartką został ukarany Łukasz Racis, zawodnik Orła Baniocha.

Drużyna Zamłynie Radom niedługo cieszyła się prowadzeniem. Trwało to 18 minut, jedenastka Orła Baniocha doprowadziła do remisu. Gola strzelił Eryk Agnyziak. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

W 56. minucie sędzia przyznał kartkę Lukaszowi Janikowi z drużyny Zamłynie Radom.

Dalsze wysiłki podejmowane przez jedenastkę Orła Baniocha przyniosły efekt bramkowy. Na kwadrans przed zakończeniem pojedynku na listę strzelców wpisał się Mykhailo Koriahznov.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Orła Baniocha w 78. minucie spotkania, gdy Mykhailo Koriahznov strzelił trzeciego gola. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 3-1.

Zawodnicy Orła Baniocha otrzymali w meczu jedną żółtą kartkę, natomiast ich przeciwnicy trzy.

Zespół Orła Baniocha nie skorzystał ze zmian. Drużyna Zamłynie Radom również nie skorzystała ze zmian.