KS Orzeł Baniocha - KS Milan Milanówek 0-0. 29. kolejka IV ligi mazow. II

21 maja odbyło się starcie 29. kolejki IV ligi mazow. II pomiędzy drużynami Orła Baniocha i Milanu Milanówek. Spotkanie zakończyło się remisem 0-0.

21 maja  odbyło się starcie  29. kolejki  IV ligi mazow. II pomiędzy drużynami Orła Baniocha  i Milanu Milanówek. Spotkanie zakończyło się remisem 0-0.

Od pierwszych minut jedenastka Milanu Milanówek zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Orła Baniocha była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 77. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Kamila Kudelskiego z Milanu Milanówek, a w trzeciej minucie doliczonego czasu meczu Jana Balawejdera z drużyny przeciwnej.

Zawodnicy obu drużyn dostali po jednej żółtej kartce.

Drużyna Orła Baniocha nie skorzystała ze zmian. Zespół Milanu Milanówek również nie skorzystał ze zmian.