KS Milan Milanówek - KS Raszyn 1-1 (0-0). 28. kolejka IV ligi mazow. II

18 maja odbyło się spotkanie 28. kolejki IV ligi mazow. II pomiędzy drużynami Milanu Milanówek i KS-u Raszyn. Pojedynek zakończył się remisem 1-1.

18 maja  odbyło się spotkanie  28. kolejki  IV ligi mazow. II pomiędzy drużynami Milanu Milanówek  i KS-u Raszyn. Pojedynek zakończył się remisem 1-1.

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Zespół KS-u Raszyn wygrał jeden raz, zremisował raz, nie przegrywając żadnego spotkania.

Od pierwszych minut drużyna KS-u Raszyn zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Milanu Milanówek była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Radoslaw Graczyk z zespołu Milanu Milanówek. Była to 23. minuta starcia.

W 59. minucie arbiter pokazał kartkę Damianowi Skirskiemu z Milanu Milanówek.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy KS-u Raszyn w 62. minucie spotkania, gdy Tomasz Pietrzak zdobył pierwszą bramkę. W 75. minucie sędzia pokazał kartkę Marcinowi Marcinkowskiemu, zawodnikowi KS-u Raszyn.

Piłkarze Milanu Milanówek odpowiedzieli strzeleniem gola. W tej samej minucie na listę strzelców wpisał się Dorian Zdanowicz.

Od 78. minuty arbiter starał się uspokoić grę pokazując cztery żółte kartki zawodnikom Milanu Milanówek i dwie drużynie przeciwnej. Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-1.

Sędzia przyznał sześć żółtych kartek zawodnikom Milanu Milanówek, natomiast piłkarzom KS-u Raszyn pokazał trzy.

Jedenastka Milanu Milanówek nie skorzystała ze zmian. Zespół KS-u Raszyn także nie skorzystał ze zmian.