GLUKS Płomień Dębe Wielkie - GKS Tygrys Huta Mińska 0-5 (0-2). 29. kolejka IV ligi mazow. II

W meczu 29. kolejki IV ligi mazow. II, który rozegrany został 22 maja, zespół Płomienia Dębe Wielkie skompromitował się z Tygrysem Huta Mińska 0-5 (0-2).

W  meczu 29. kolejki  IV ligi mazow. II, który rozegrany został 22 maja, zespół Płomienia Dębe Wielkie skompromitował się  z Tygrysem Huta Mińska  0-5 (0-2).

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Jedenastka Tygrysu Huta Mińska wygrała dwa razy, nie przegrywając żadnego meczu.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Tygrysu Huta Mińska w czwartej minucie spotkania, gdy Paweł Michalski zdobył pierwszą bramkę.

W 15. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Patryka Siporskiego z Płomienia Dębe Wielkie, a w 25. minucie Adriana Rybaka z drużyny przeciwnej.

Drużyna Płomienia Dębe Wielkie ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół Tygrysu Huta Mińska, strzelając kolejnego gola. Na kwadrans przed końcem pierwszej połowy na listę strzelców wpisał się Serhii Gerasymets.

W 37. minucie arbiter przyznał kartkę Janowi Laskowskiemu z jedenastki Płomienia Dębe Wielkie. Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

W 52. minucie kartką został ukarany Stanislaw Dzwigala, zawodnik Tygrysu Huta Mińska.

W 59. minucie swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Paweł Michalski z Tygrysu Huta Mińska.

W końcu rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W 70. minucie Paweł Michalski hat-tricka ustrzelił zmieniając wynik na 0-4.

Na 13 minut przed zakończeniem pojedynku arbiter pokazał kartkę Michalowi Malesie z Płomienia Dębe Wielkie.

Sergii Voronin wywołał eksplozję radości wśród kibiców Tygrysu Huta Mińska, strzelając kolejnego gola w 80. minucie spotkania. Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 0-5.

Sędzia ukarał żółtymi kartkami trzech piłkarzy Płomienia Dębe Wielkie. Przyznał im dwie żółte kartki w pierwszej i jedną w drugiej połowie meczu. Zawodnicy Tygrysu Huta Mińska dostali jedną żółtą kartkę w pierwszej i jedną w drugiej części meczu.

Drużyna Płomienia Dębe Wielkie nie skorzystała ze zmian. Zespół Tygrysu Huta Mińska również nie skorzystał ze zmian.