GKS Tygrys Huta Mińska - MKS Piaseczno 2-3 (1-1). 28. kolejka IV ligi mazow. II

18 maja odbył się mecz 28. kolejki IV ligi mazow. II pomiędzy drużynami Tygrysu Huta Mińska i MKS-u Piaseczno. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem MKS-u Piaseczno 3-2.

18 maja  odbył się mecz  28. kolejki  IV ligi mazow. II pomiędzy drużynami Tygrysu Huta Mińska  i MKS-u Piaseczno. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem MKS-u Piaseczno 3-2.

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Drużyna MKS-u Piaseczno wygrała dwa razy, nie przegrywając żadnego spotkania.

Od pierwszych minut zespół MKS-u Piaseczno zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Tygrysu Huta Mińska była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników MKS-u Piaseczno w 40. minucie spotkania, gdy Tymoteusz Barwinski strzelił pierwszego gola.

Piłkarze Tygrysu Huta Mińska nawiązali walkę i doprowadzili do remisu jeszcze w pierwszej połowie. W 45. minucie gola wyrównującego strzelił Serhii Gerasymets.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

W 46. minucie kartkę dostał Michal Koszela z jedenastki Tygrysu Huta Mińska.

Kilka chwil później okazało się, że dalsze wysiłki podejmowane przez drużynę MKS-u Piaseczno przyniosły efekt bramkowy. Tuż po gwizdku sędziego oznaczającego drugą połowę meczu na listę strzelców wpisał się Kamil Matulka.

Zespół Tygrysu Huta Mińska ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację szybko wykorzystała drużyna MKS-u Piaseczno, zdobywając kolejną bramkę. W 56. minucie skutecznym uderzeniem popisał się Michał Suchanek.

W tej samej minucie sędzia ukarał żółtą kartką Michala Mruza z Tygrysu Huta Mińska, a w 76. minucie Ahmeda Ayodejego z drużyny przeciwnej.

Sergii Voronin wywołał eksplozję radości wśród kibiców Tygrysu Huta Mińska, strzelając kolejnego gola w 85. minucie starcia. Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom Tygrys Huta Mińska: Konradowi Biesiadzie w 89. minucie i Maksymilianowi Minchbergowi w drugiej minucie doliczonego czasu pojedynku.

Jedenastce Tygrysu Huta Mińska zabrakło czasu, żeby zadać decydujący cios i spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem zespołu MKS-u Piaseczno.

Sędzia pokazał cztery żółte kartki zawodnikom Tygrysu Huta Mińska, natomiast piłkarzom MKS-u Piaseczno przyznał jedną.

Drużyna Tygrysu Huta Mińska nie skorzystała ze zmian. Jedenastka MKS-u Piaseczno również nie skorzystała ze zmian.