Energia Kozienice - Mszczonowianka Mszczonów 3-1 (1-0). 28. kolejka IV ligi mazow. II

18 maja odbył się mecz 28. kolejki IV ligi mazow. II pomiędzy drużynami Energii Kozienice i Mszczonowianki. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Energii Kozienice 3-1.

18 maja  odbył się mecz  28. kolejki  IV ligi mazow. II pomiędzy drużynami Energii Kozienice  i Mszczonowianki. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Energii Kozienice 3-1.

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 12 starć jedenastka Energii Kozienice wygrała trzy razy, ale więcej przegrywała, bo sześć razy. Trzy mecze zakończyły się remisem.

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. Jedyną kartkę w pierwszej połowie otrzymał Konrad Szkopinski z zespołu Mszczonowianki. Była to 34. minuta starcia.

Wysiłki podejmowane przez drużynę Energii Kozienice w końcu przyniosły efekt bramkowy. Na sześć minut przed zakończeniem pierwszej połowy bramkę zdobył Bartlomiej Ksiazek.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Energii Kozienice.

Między 56. a 73. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Energii Kozienice oraz dwie drużynie przeciwnej.

Zespół Mszczonowianki ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała jedenastka Energii Kozienice, strzelając kolejnego gola. W 74. minucie na listę strzelców wpisał się Michal Kucharczyk.

Hubert Gutkowski wywołał eksplozję radości wśród kibiców Mszczonowianki, zdobywając bramkę w 80. minucie pojedynku.

Piłkarze Energii Kozienice odpowiedzieli strzeleniem gola. W piątej minucie doliczonego czasu gry wynik ustalił E. Kolodziejczyk.

Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-1.

Sędzia przyznał dwie żółte kartki zawodnikom Energii Kozienice, natomiast piłkarzom Mszczonowianki pokazał trzy.

Drużyna Energii Kozienice nie skorzystała ze zmian. Zespół Mszczonowianki także nie skorzystał ze zmian.