ZKS Stoczniowiec Płock - AP Marcovia Marki 1-3 (1-1). 29. kolejka IV ligi mazow. I

W starciu 29. kolejki IV ligi mazow. I, które rozegrane zostało 21 maja, drużyna Stoczniowca Płock przegrała z AP Marcovia Marki 1-3 (1-1).

W  starciu 29. kolejki  IV ligi mazow. I, które rozegrane zostało 21 maja, drużyna Stoczniowca Płock przegrała  z AP Marcovia Marki  1-3 (1-1).

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Jedenastka AP Marcovia Marki wygrała dwa razy, nie przegrywając żadnego meczu.

Od pierwszych minut zespół AP Marcovia Marki zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Stoczniowca Płock była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Wysiłki podejmowane przez zespół Stoczniowca Płock w końcu przyniosły efekt bramkowy. Na osiem minut przed zakończeniem pierwszej połowy na listę strzelców wpisał się Adrian Bieńkowski.

Piłkarze AP Marcovia Marki odrobili straty jeszcze w pierwszej połowie. W 39. minucie Kacper Siudak wyrównał wynik meczu.

Pierwsza połowa zakończyła się remisem.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników AP Marcovia Marki w 52. minucie spotkania, gdy Świerblewski Damian strzelił drugiego gola.

Drużyna Stoczniowca Płock ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół AP Marcovia Marki, zdobywając kolejną bramkę. W 62. minucie wynik na 1-3 podwyższył Piotr Sledziewski.

Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 1-3.

Drużyna Stoczniowca Płock nie skorzystała ze zmian. Jedenastka AP Marcovia Marki również nie skorzystała ze zmian.