Ząbkovia Ząbki - MZKS Narew 1962 Ostrołęka 2-1 (2-1). 28. kolejka IV ligi mazow. I

W starciu 28. kolejki IV ligi mazow. I, które rozegrane zostało 18 maja, jedenastka Ząbkovii Ząbki wygrała z Narwią 1962 Ostrołęka 2-1 (2-1).

W  starciu 28. kolejki  IV ligi mazow. I, które rozegrane zostało 18 maja, jedenastka Ząbkovii Ząbki wygrała  z Narwią 1962 Ostrołęka  2-1 (2-1).

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Zespół Ząbkovii Ząbki wygrał jeden raz, zremisował raz, nie przegrywając żadnego meczu.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. W 14. minucie kartkę dostał Bartosz Lelito z Ząbkovii Ząbki.

W 27. minucie do własnej bramki trafił zawodnik Narwi 1962 Ostrołęka Oleh Okhrimenko.

Zespół Narwi 1962 Ostrołęka ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała jedenastka Ząbkovii Ząbki, zdobywając kolejną bramkę. Na osiem minut przed zakończeniem pierwszej połowy na listę strzelców wpisał się Filip Glowala.

W 45. minucie arbiter pokazał kartkę Mateuszowi Matrackiemu, zawodnikowi Ząbkovii Ząbki.

Piłkarze Narwi 1962 Ostrołęka szybko odpowiedzieli strzeleniem gola. W pierwszej minucie doliczonego czasu gry wynik ustalił Damian Galazka.

Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 2-1.

Od 84. minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Ząbkovii Ząbki i jedną drużynie przeciwnej. Drużynie Narwi 1962 Ostrołęka zabrakło czasu, żeby zadać decydujący cios i spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem zespołu Ząbkovii Ząbki.

Arbiter przyznał cztery żółte kartki zawodnikom Ząbkovii Ząbki, natomiast piłkarzom Narwi 1962 Ostrołęka pokazał jedną.

Jedenastka Ząbkovii Ząbki nie skorzystała ze zmian. Drużyna Narwi 1962 Ostrołęka również nie skorzystała ze zmian.