Wkra Żuromin - Wisła II Płock 2-3 (0-2). 29. kolejka IV ligi mazow. I

W spotkaniu 29. kolejki IV ligi mazow. I, które rozegrane zostało 21 maja, zespół Wkry Żuromin przegrał z Wisłą II Płock 2-3 (0-2).

W  spotkaniu 29. kolejki  IV ligi mazow. I, które rozegrane zostało 21 maja, zespół Wkry Żuromin przegrał  z Wisłą II Płock  2-3 (0-2).

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 11 starć zespół Wkry Żuromin wygrał jeden raz, ale więcej przegrywał, bo aż dziewięć razy. Jeden mecz zakończył się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Już na początku meczu to zawodnicy Wisły II Płock otworzyli wynik. W pierwszych minutach starcia bramkę zdobył Patryk Szczepański.

Drużyna Wkry Żuromin ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała jedenastka Wisły II Płock, zdobywając kolejną bramkę. W 38. minucie na listę strzelców wpisał się Marcel Błachewicz.

W 54. minucie kartką został ukarany Wiktor Kowalczyk, piłkarz Wkry Żuromin.

W końcu rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W 75. minucie gola kontaktowego strzelił Bartosz Narewski.

W 80. minucie sędzia pokazał kartkę Kacprowi Wisniewskiemu z Wisły II Płock.

Zespół Wisły II Płock krótko cieszył się prowadzeniem. Trwało to tylko sześć minut, ponieważ jedenastka Wkry Żuromin doprowadziła do remisu. Gola strzelił Silva Da Silva. Na trzy minuty przed zakończeniem spotkania arbiter przyznał kartkę Dawidowi Szczepanikowi z drużyny Wisły II Płock.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Wisły II Płock w 90. minucie spotkania, gdy Gabriel Wiacek zdobył trzecią bramkę. Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 2-3.

Sędzia pokazał jedną żółtą kartkę piłkarzom Wkry Żuromin, a zawodnikom Wisły II Płock przyznał dwie.

Jedenastka Wkry Żuromin nie skorzystała ze zmian. Drużyna Wisły II Płock także nie skorzystała ze zmian.