Wisła II Płock - Mławianka Mława 2-1 (0-1). 28. kolejka IV ligi mazow. I

W starciu 28. kolejki IV ligi mazow. I, które rozegrane zostało 18 maja, drużyna Wisły II Płock zwyciężyła z Mławianką Mława 2-1 (0-1).

W  starciu 28. kolejki  IV ligi mazow. I, które rozegrane zostało 18 maja, drużyna Wisły II Płock zwyciężyła  z Mławianką Mława  2-1 (0-1).

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 16 spotkań zespół Wisły II Płock wygrał sześć razy, ale więcej przegrywał, bo dziewięć razy. Jeden mecz zakończył się remisem.

Od pierwszych minut drużyna Mławianki Mława zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Wisły II Płock była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Między 25. a 38. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Mławianki Mława i jedną drużynie przeciwnej.

Wysiłki podejmowane przez drużynę Mławianki Mława w końcu przyniosły efekt bramkowy. Na cztery minuty przed zakończeniem pierwszej połowy bramkę zdobył Michał Stryjewski.

W pierwszej minucie doliczonego czasu gry żółtą kartkę dostał Maciej Rogalski, piłkarz Mławianki Mława. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Mławianki Mława.

W 60. minucie żółtą kartkę otrzymał Michał Stryjewski z drużyny Mławianki Mława.

Zespół Mławianki Mława długo cieszył się prowadzeniem. Trwało to aż 36 minut, jednak drużyna Wisły II Płock doprowadziła do remisu. Gola strzelił Radosław Cielemęcki.

Mateusz Lewandowski wywołał eksplozję radości wśród kibiców Wisły II Płock, zdobywając kolejną bramkę w 85. minucie starcia. Na cztery minuty przed zakończeniem pojedynku żółtą kartką został ukarany Brian Galach, zawodnik Wisły II Płock.

W tej samej minucie za czerwoną kartkę zszedł z boiska Mateusz Stryjewski osłabiając tym samym zespół Mławianki Mława. Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-1.

Piłkarze Mławianki Mława obejrzeli w meczu cztery żółte kartki i jedną czerwoną, a ich przeciwnicy dwie żółte.

Drużyna Wisły II Płock nie skorzystała ze zmian. Zespół Mławianki Mława także nie skorzystał ze zmian.