Unia Warszawa - MKS Przasnysz 2-1 (1-0). 27. kolejka IV ligi mazow. I

15 maja odbyło się spotkanie 27. kolejki IV ligi mazow. I pomiędzy drużynami Unii Warszawa i MKS-u Przasnysz. Starcie zakończyło się zwycięstwem Unii Warszawa 2-1.

15 maja  odbyło się spotkanie  27. kolejki  IV ligi mazow. I pomiędzy drużynami Unii Warszawa  i MKS-u Przasnysz. Starcie zakończyło się zwycięstwem Unii Warszawa 2-1.

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Drużyna Unii Warszawa wygrała dwa razy, zremisowała raz, a przegrała tylko raz.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Tuż po rozpoczęciu meczu drużyna Unii Warszawa pokazała swoją wyższość. W pierwszej minucie na listę strzelców wpisał się Marek Zewlakow.

Między 13. a 35. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Unii Warszawa i jedną drużynie przeciwnej. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Unii Warszawa.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Unii Warszawa w 59. minucie spotkania, gdy Hubert Rokoszewski strzelił drugiego gola. Między 60. a 76. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom MKS-u Przasnysz i dwie drużynie przeciwnej.

Zawodnicy MKS-u Przasnysz odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 77. minucie gola kontaktowego strzelił Maciej Smolinski.

Od 79. minuty arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Unii Warszawa i jedną drużynie przeciwnej. Jedenastce MKS-u Przasnysz zabrakło czasu, żeby zadać decydujący cios i spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem zespołu Unii Warszawa.

Piłkarze Unii Warszawa dostali w meczu sześć żółtych kartek, natomiast ich przeciwnicy pięć.

Drużyna Unii Warszawa nie skorzystała ze zmian. Zespół MKS-u Przasnysz również nie skorzystał ze zmian.