MZKS Narew 1962 Ostrołęka - KS CK Troszyn 1-1 (1-0). 27. kolejka IV ligi mazow. I

W starciu 27. kolejki IV ligi mazow. I, które rozegrane zostało 14 maja, jedenastka Narwi 1962 Ostrołęka zremisowała z KS CK Troszyn 1-1 (1-0).

W  starciu 27. kolejki  IV ligi mazow. I, które rozegrane zostało 14 maja, jedenastka Narwi 1962 Ostrołęka zremisowała  z KS CK Troszyn  1-1 (1-0).

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Drużyna KS CK Troszyn wygrała jeden raz, zremisowała raz, nie przegrywając żadnego spotkania.

Od pierwszych minut drużyna KS CK Troszyn zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Narwi 1962 Ostrołęka była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Po nieciekawym początku meczu piłkarze Narwi 1962 Ostrołęka nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. Na kwadrans przed końcem pierwszej połowy bramkę zdobył Maciej Staszczuk.

Sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom Narew 1962 Ostrołęka: Pawłowi Dzbeńskiemu w 44. minucie i Olehowi Okhrimence w pierwszej minucie doliczonego czasu. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Narwi 1962 Ostrołęka.

Zespół KS CK Troszyn wyrównał wynik meczu. W 46. minucie na listę strzelców wpisał się P. Modzelewski.

W 59. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Macieja Staszczuka z Narwi 1962 Ostrołęka, a w 68. minucie Edgarda Ruiza z drużyny przeciwnej. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 1-1.

Sędzia pokazał trzy żółte kartki zawodnikom Narwi 1962 Ostrołęka, natomiast piłkarzom KS CK Troszyn przyznał jedną.

Jedenastka Narwi 1962 Ostrołęka nie skorzystała ze zmian. Drużyna KS CK Troszyn również nie skorzystała ze zmian.