MLKS Żbik Nasielsk - Wkra Żuromin 3-1 (2-0). 28. kolejka IV ligi mazow. I

W meczu 28. kolejki IV ligi mazow. I, który rozegrany został 18 maja, drużyna Żbika Nasielsk zwyciężyła z Wkrą Żuromin 3-1 (2-0).

W  meczu 28. kolejki  IV ligi mazow. I, który rozegrany został 18 maja, drużyna Żbika Nasielsk zwyciężyła  z Wkrą Żuromin  3-1 (2-0).

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Po nieciekawym początku meczu to piłkarze Żbika Nasielsk otworzyli wynik. W 19. minucie na listę strzelców wpisał się Mateusz Bramowicz.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie otrzymał Marek Osinski ze Żbika Nasielsk. Była to 28. minuta starcia.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Żbika Nasielsk w 45. minucie spotkania, gdy Marek Osinski strzelił drugiego gola.

W 52. minucie kartkę dostał Bartlomiej Nowacki z zespołu Wkry Żuromin.

Piłkarze Wkry Żuromin odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 65. minucie gola kontaktowego strzelił Silva Da Silva.

W 71. minucie sędzia ukarał kartką Bartłomieja Żelaznego, zawodnika Wkry Żuromin.

W 73. minucie swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Mateusz Bramowicz ze Żbika Nasielsk. Między 79. a 88. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom Żbika Nasielsk.

Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 3-1.

Piłkarze Żbika Nasielsk obejrzeli w meczu cztery żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy dwie.

Jedenastka Żbika Nasielsk nie skorzystała ze zmian. Zespół Wkry Żuromin także nie skorzystał ze zmian.