Mławianka Mława - MLKS Żbik Nasielsk 4-1 (2-0). 27. kolejka IV ligi mazow. I

14 maja odbył się mecz 27. kolejki IV ligi mazow. I pomiędzy drużynami Mławianki Mława i Żbika Nasielsk. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Mławianki Mława 4-1.

14 maja  odbył się mecz  27. kolejki  IV ligi mazow. I pomiędzy drużynami Mławianki Mława  i Żbika Nasielsk. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Mławianki Mława 4-1.

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Zespół Mławianki Mława wygrał dwa razy, nie przegrywając żadnego meczu.

Od pierwszych minut zespół Żbika Nasielsk zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Mławianki Mława była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. W 32. minucie sędzia ukarał kartką Gigiego Baidarashvilego, piłkarza Żbika Nasielsk.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Mławianki Mława w 35. minucie spotkania, gdy Michał Stryjewski strzelił pierwszego gola.

Zespół Żbika Nasielsk ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację szybko wykorzystała jedenastka Mławianki Mława, zdobywając kolejną bramkę. Na osiem minut przed zakończeniem pierwszej połowy wynik na 2-0 podwyższył Jakub Tworek.

W pierwszej minucie doliczonego czasu gry kartkę otrzymał Sebastian Alarcon z Żbika Nasielsk.

Pod koniec pierwszej połowy rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. Osiem minut później na listę strzelców wpisał się Maciej Rogalski.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Mławianki Mława w 45. minucie spotkania, gdy Mateusz Stryjewski strzelił czwartego gola. W 23. minucie doliczonego czasu gry kartkę dostał Aleksander Olczak, zawodnik Mławianki Mława.

Piłkarze Żbika Nasielsk odpowiedzieli zdobyciem bramki. 13 minut później wynik ustalił Mateusz Bramowicz.

W 38. minucie doliczonego czasu gry kartkę dostał Maciej Komorowski z jedenastki Mławianki Mława. Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 4-1.

Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 4-1.

Zawodnicy obu drużyn obejrzeli po dwie żółte kartki.

Zespół Mławianki Mława nie skorzystał ze zmian. Drużyna Żbika Nasielsk również nie skorzystała ze zmian.