Mławianka Mława - LKS Świt Staroźreby 4-1 (2-0). 29. kolejka IV ligi mazow. I

W starciu 29. kolejki IV ligi mazow. I, które rozegrane zostało 21 maja, zespół Mławianki Mława zwyciężył ze Świt Staroźrebami 4-1 (2-0).

W  starciu 29. kolejki  IV ligi mazow. I, które rozegrane zostało 21 maja, zespół Mławianki Mława zwyciężył  ze Świt Staroźrebami  4-1 (2-0).

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Jedenastka Świt Staroźreb wygrała dwa razy, zremisowała raz, a przegrała tylko raz.

Od pierwszych minut jedenastka Świt Staroźreb zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Mławianki Mława była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Po nieciekawym początku meczu piłkarze Mławianki Mława nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 21. minucie Michał Stryjewski dał prowadzenie swojej drużynie.

Jedenastka Świt Staroźreb ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację szybko wykorzystał zespół Mławianki Mława, zdobywając kolejną bramkę. W 28. minucie Michał Stryjewski ponownie trafił do bramki zmieniając wynik na 2-0.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Lukaszowi Wodzynskiemu z Mławianki Mława. Była to 39. minuta pojedynku. Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

W 54. minucie kartkę otrzymał Michał Sobczak z drużyny Świt Staroźreb.

W 60. minucie swojego trzeciego gola w tym meczu strzelił Michał Stryjewski z Mławianki Mława.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Mławianki Mława w 62. minucie spotkania, gdy Michał Stryjewski zdobył czwartą bramkę. W 64. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Sebastiana Kurowskiego z Mławianki Mława, a w 75. minucie Bartosza Zielinskiego z drużyny przeciwnej.

Mateusz Tomaszewski wywołał eksplozję radości wśród kibiców Świt Staroźreb, strzelając gola w 88. minucie spotkania. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 4-1.

Piłkarze obu drużyn obejrzeli po dwie żółte kartki.

Zespół Mławianki Mława nie skorzystał ze zmian. Drużyna Świt Staroźreb również nie skorzystała ze zmian.