MKS Przasnysz - ZKS Stoczniowiec Płock 2-0 (1-0). 28. kolejka IV ligi mazow. I

W spotkaniu 28. kolejki IV ligi mazow. I, które rozegrane zostało 18 maja, drużyna MKS-u Przasnysz wygrała ze Stoczniowcem Płock 2-0 (1-0).

W  spotkaniu 28. kolejki  IV ligi mazow. I, które rozegrane zostało 18 maja, drużyna MKS-u Przasnysz wygrała  ze Stoczniowcem Płock  2-0 (1-0).

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy MKS-u Przasnysz w drugiej minucie spotkania, gdy Karol Borowiec zdobył pierwszą bramkę.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Blazejowi Sworskiemu z jedenastki Stoczniowca Płock. Była to 21. minuta meczu. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny MKS-u Przasnysz.

Jedenastka Stoczniowca Płock ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna MKS-u Przasnysz, strzelając kolejnego gola. W 55. minucie na listę strzelców wpisał się Dawid Prusik.

W doliczonej trzeciej minucie pojedynku sędzia przyznał kartkę Krystianowi Skierkowskiemu z Stoczniowca Płock. Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 2-0.

Arbiter nie ukarał zawodników MKS-u Przasnysz żadną kartką, natomiast piłkarzom Stoczniowca Płock pokazał dwie żółte.

Zespół MKS-u Przasnysz nie skorzystał ze zmian. Jedenastka Stoczniowca Płock także nie skorzystała ze zmian.