MKS Makowianka Makow Mazowiecki - Ząbkovia Ząbki 0-4 (0-0). 29. kolejka IV ligi mazow. I

21 maja odbył się pojedynek 29. kolejki IV ligi mazow. I pomiędzy drużynami Makowianki Makow i Ząbkovii Ząbki. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Ząbkovii Ząbki 4-0.

21 maja  odbył się pojedynek  29. kolejki  IV ligi mazow. I pomiędzy drużynami Makowianki Makow  i Ząbkovii Ząbki. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Ząbkovii Ząbki 4-0.

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą trzy razy. Drużyna Ząbkovii Ząbki wygrała aż trzy razy, nie przegrywając żadnego spotkania.

Od pierwszych minut zespół Ząbkovii Ząbki zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Makowianki Makow była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną kartkę w pierwszej połowie obejrzał Bartlomiej Smolarczyk z Ząbkovii Ząbki. Była to 21. minuta starcia.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Ząbkovii Ząbki w 47. minucie spotkania, gdy Piotr Augustyniak zdobył pierwszą bramkę. Między 50. a 64. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom Ząbkovii Ząbki.

Jedenastka Makowianki Makow ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół Ząbkovii Ząbki, strzelając kolejnego gola. Na 23 minuty przed zakończeniem drugiej połowy na listę strzelców wpisał się Mateusz Augustyniak.

Jakub Lis wywołał eksplozję radości wśród kibiców Ząbkovii Ząbki, zdobywając kolejną bramkę w 77. minucie meczu. W 78. minucie arbiter ukarał kartką Jakuba Lisa, zawodnika Ząbkovii Ząbki.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Ząbkovii Ząbki w 85. minucie spotkania, gdy Bartosz Lelito strzelił czwartego gola. Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0-4.

Sędzia nie ukarał zawodników Makowianki Makow żadną kartką, natomiast piłkarzom Ząbkovii Ząbki przyznał pięć żółtych.

Zespół Makowianki Makow nie skorzystał ze zmian. Drużyna Ząbkovii Ząbki również nie skorzystała ze zmian.