Makowianka Makow - Drukarz Warszawa 4-5 (3-1). 28. kolejka IV ligi mazow. I

W meczu 28. kolejki IV ligi mazow. I, który rozegrany został 18 maja, drużyna Makowianki Makow przegrała z Drukarzem Warszawa 4-5 (3-1).

W  meczu 28. kolejki  IV ligi mazow. I, który rozegrany został 18 maja, drużyna Makowianki Makow przegrała  z Drukarzem Warszawa  4-5 (3-1).

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. W pierwszych minutach meczu to piłkarze Makowianki Makow otworzyli wynik. W 11. minucie bramkę zdobył Kacper Malkiewicz.

Zespół Drukarza Warszawa ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację szybko wykorzystała drużyna Makowianki Makow, strzelając kolejnego gola. W 14. minucie Kacper Malkiewicz po raz drugi pokonał bramkarza zmieniając wynik na 2-0.

W 19. minucie swoją trzecią bramkę w tym meczu zdobył Kacper Malkiewicz z Makowianki Makow. Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Jakub Skudynowski z zespołu Drukarza Warszawa. Była to 19. minuta pojedynku.

Zawodnicy Drukarza Warszawa odpowiedzieli strzeleniem gola. W 44. minucie na listę strzelców wpisał się Antoni Grzymala-Kazlowski.

W 52. minucie arbiter pokazał kartkę Mateuszowi Śliwińskiemu, piłkarzowi Makowianki Makow.

Po przerwie rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W 58. minucie bramkę kontaktową zdobył Przemysław Paliński.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Makowianki Makow w 61. minucie spotkania, gdy Maciej Traczewski strzelił czwartego gola.

Przemysław Paliński wywołał eksplozję radości wśród kibiców Drukarza Warszawa, zdobywając kolejną bramkę w 67. minucie starcia.

Drużyna Makowianki Makow krótko cieszyła się prowadzeniem. Trwało to tylko siedem minut, ponieważ jedenastka Drukarza Warszawa doprowadziła do remisu. Bramkę zdobył Przemysław Paliński.

Dalsze wysiłki podejmowane przez zespół Drukarza Warszawa przyniosły efekt bramkowy. Gola na 4-5 strzelił ponownie w 82. minucie Przemysław Paliński.

Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 4-5.

Piłkarze obu drużyn otrzymali po jednej żółtej kartce.

Jedenastka Makowianki Makow nie skorzystała ze zmian. Drużyna Drukarza Warszawa także nie skorzystała ze zmian.