LKS Świt Staroźreby - Escola Varsovia Warszawa 2-1 (1-1). 28. kolejka IV ligi mazow. I

W meczu 28. kolejki IV ligi mazow. I, który rozegrany został 18 maja, drużyna Świt Staroźreb zwyciężyła z Escolą Varsovia 2-1 (1-1).

W  meczu 28. kolejki  IV ligi mazow. I, który rozegrany został 18 maja, drużyna Świt Staroźreb zwyciężyła  z Escolą Varsovia  2-1 (1-1).

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Jedenastka Świt Staroźreb wygrała dwa razy, nie przegrywając żadnego spotkania.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Już na początku meczu to zawodnicy Świt Staroźreb otworzyli wynik. W pierwszych minutach pojedynku na listę strzelców wpisał się Marcel Bykowski.

Piłkarze Escoli Varsovia otrząsnęli się z chwilowego letargu. Ruszyli do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki przyniosły efekt. W 42. minucie Tomasz Andrzejewski wyrównał wynik meczu.

Pierwsza połowa zakończyła się remisem.

Zawodnicy Świt Staroźreb szybko odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 52. minucie wynik ustalił Seweryn Truskolaski.

Od 62. minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom Świt Staroźreb i dwie drużynie przeciwnej. Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 2-1.

Arbiter pokazał trzy żółte kartki piłkarzom Świt Staroźreb, a zawodnikom Escoli Varsovia przyznał dwie.

Drużyna Świt Staroźreb nie skorzystała ze zmian. Jedenastka Escoli Varsovia także nie skorzystała ze zmian.