KS Sokół Serock - BKS Hutnik Warszawa 2-1 (1-1). 28. kolejka IV ligi mazow. I

18 maja odbyło się spotkanie 28. kolejki IV ligi mazow. I pomiędzy drużynami Sokoła Serock i Hutnika Warszawa. Starcie zakończyło się zwycięstwem Sokoła Serock 2-1.

18 maja  odbyło się spotkanie  28. kolejki  IV ligi mazow. I pomiędzy drużynami Sokoła Serock  i Hutnika Warszawa. Starcie zakończyło się zwycięstwem Sokoła Serock 2-1.

Od pierwszych minut jedenastka Hutnika Warszawa zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Sokoła Serock była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Po nieciekawym początku meczu to piłkarze Hutnika Warszawa otworzyli wynik. W 25. minucie dającego prowadzenie gola dla jedenastki Hutnika Warszawa strzelił Sebastian Duczek.

Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Hutnik Warszawa: Patrykowi Turce w 36. i Wojciechowi Trznadlowi w 45. minucie.

Zawodnicy Sokoła Serock nawiązali walkę i doprowadzili do remisu jeszcze w pierwszej połowie. W tej samej minucie na listę strzelców wpisał się Artur Rawa.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

W 64. minucie arbiter przyznał kartkę Maciejowi Knapowi z Sokoła Serock.

Dalsze wysiłki podejmowane przez zespół Sokoła Serock przyniosły efekt bramkowy. W 65. minucie Sylwester Szambelan dał prowadzenie swojej drużynie.

Od 69. minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Sokoła Serock oraz dwie drużynie przeciwnej. Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-1.

Arbiter pokazał trzy żółte kartki piłkarzom Sokoła Serock, a zawodnikom Hutnika Warszawa przyznał cztery.

Jedenastka Sokoła Serock nie skorzystała ze zmian. Drużyna Hutnika Warszawa także nie skorzystała ze zmian.