KS CK Troszyn - WKS Huragan Wołomin 4-1 (1-0). 28. kolejka IV ligi mazow. I

18 maja odbyło się starcie 28. kolejki IV ligi mazow. I pomiędzy drużynami KS CK Troszyn i Huraganu Wołomin. Mecz zakończył się zwycięstwem KS CK Troszyn 4-1.

18 maja  odbyło się starcie  28. kolejki  IV ligi mazow. I pomiędzy drużynami KS CK Troszyn  i Huraganu Wołomin. Mecz zakończył się zwycięstwem KS CK Troszyn 4-1.

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Drużyna KS CK Troszyn wygrała dwa razy, zremisowała raz, a przegrała tylko raz.

Od pierwszych minut zespół Huraganu Wołomin zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny KS CK Troszyn była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Pierwsza połowa zakończyła się remisem.

Jedyną kartkę w meczu obejrzał Sebastian Skorupka z zespołu Huraganu Wołomin. Była to 49. minuta spotkania.

Na początku drugiej połowy to zawodnicy KS CK Troszyn otworzyli wynik. W 50. minucie bramkę zdobył Jakub Stepnowski.

W 67. minucie swojego drugiego gola w tym meczu strzelił Jakub Stepnowski z KS CK Troszyn.

Dawid Kalek wywołał eksplozję radości wśród kibiców KS CK Troszyn, zdobywając kolejną bramkę w 81. minucie pojedynku.

Arbiter nie ukarał piłkarzy KS CK Troszyn żadną kartką, natomiast zawodnikom Huraganu Wołomin pokazał jedną żółtą.

Jedenastka KS CK Troszyn nie skorzystała ze zmian. Drużyna Huraganu Wołomin także nie skorzystała ze zmian.