Klub Sportowy Drukarz Warszawa - Ząbkovia Ząbki 2-2 (1-1). 27. kolejka IV ligi mazow. I

W pojedynku 27. kolejki IV ligi mazow. I, który rozegrany został 14 maja, jedenastka Drukarza Warszawa zremisowała z Ząbkovią Ząbki 2-2 (1-1).

W  pojedynku 27. kolejki  IV ligi mazow. I, który rozegrany został 14 maja, jedenastka Drukarza Warszawa zremisowała  z Ząbkovią Ząbki  2-2 (1-1).

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na dziewięć starć zespół Drukarza Warszawa wygrał dwa razy, ale więcej przegrywał, bo aż pięć razy. Dwa mecze zakończyły się remisem.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. W szóstej minucie po gwizdku arbitra oznaczającego początek spotkania kartkę dostał Wiśniewski Bartosz, piłkarz Ząbkovii Ząbki.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Drukarza Warszawa w 26. minucie spotkania, gdy Emil Kania zdobył pierwszą bramkę. Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Drukarz Warszawa: Oskarowi Żurawskiemu w 29. i Filipowi Ikwantemu w 33. minucie.

Zespół Ząbkovii Ząbki nie zraził się bieżącą sytuacją na boisku. Ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki niedługo przyniosły efekt. W 40. minucie na listę strzelców wpisał się Wiśniewski Bartosz.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

Jedyną kartkę w drugiej połowie dostał Jakub Karabin z jedenastki Ząbkovii Ząbki. Była to 46. minuta pojedynku.

Dalsze wysiłki podejmowane przez drużynę Drukarza Warszawa przyniosły efekt bramkowy. W 70. minucie Mikolaj Kwiatkowski dał prowadzenie swojej jedenastce.

Drużyna Drukarza Warszawa krótko cieszyła się prowadzeniem. Trwało to tylko minutę, ponieważ zespół Ząbkovii Ząbki doprowadził do remisu. Gola strzelił Jakub Lis. Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Piłkarze obu drużyn obejrzeli po dwie żółte kartki.

Jedenastka Drukarza Warszawa nie skorzystała ze zmian. Zespół Ząbkovii Ząbki także nie skorzystał ze zmian.