BKS Hutnik Warszawa - MKS Przasnysz 2-0 (0-0). 29. kolejka IV ligi mazow. I

W spotkaniu 29. kolejki IV ligi mazow. I, które rozegrane zostało 21 maja, zespół Hutnika Warszawa wygrał z MKS-em Przasnysz 2-0 (0-0).

W  spotkaniu 29. kolejki  IV ligi mazow. I, które rozegrane zostało 21 maja, zespół Hutnika Warszawa wygrał  z MKS-em Przasnysz  2-0 (0-0).

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dziewięć razy. Drużyna Hutnika Warszawa wygrała aż pięć razy, zremisowała raz, a przegrała tylko trzy.

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. W pierwszej minucie doliczonego czasu gry kartkę dostał Wojciech Trznadel, zawodnik Hutnika Warszawa.

Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy kartkę otrzymał Michal Pragacz z jedenastki MKS-u Przasnysz.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Hutnika Warszawa w 62. minucie spotkania, gdy Damian Jaczewski zdobył pierwszą bramkę.

Zespół MKS-u Przasnysz ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna Hutnika Warszawa, strzelając kolejnego gola. W 78. minucie wynik ustalił Filip Bucko.

Na boisku zrobiło się niespokojnie. Aby opanować sytuację w pierwszej minucie doliczonego czasu gry, sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom obu drużyn: Jakubowi Osieckiemu i Rafalowi Goluchowi. Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 2-0.

Zawodnicy obu drużyn obejrzeli po dwie żółte kartki.

Drużyna Hutnika Warszawa nie skorzystała ze zmian. Jedenastka MKS-u Przasnysz także nie skorzystała ze zmian.