BKS Hutnik Warszawa - MKS Makowianka Makow Mazowiecki 3-1 (1-1). 27. kolejka IV ligi mazow. I

W pojedynku 27. kolejki IV ligi mazow. I, który rozegrany został 14 maja, jedenastka Hutnika Warszawa wygrała z Makowianką Makow 3-1 (1-1).

W  pojedynku 27. kolejki  IV ligi mazow. I, który rozegrany został 14 maja, jedenastka Hutnika Warszawa wygrała  z Makowianką Makow  3-1 (1-1).

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą pięć razy. Drużyna Hutnika Warszawa wygrała aż trzy razy, zremisowała dwa, nie przegrywając żadnego spotkania.

Od pierwszych minut drużyna Makowianki Makow zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Hutnika Warszawa była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Po nieciekawym początku meczu piłkarze Makowianki Makow nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 21. minucie na listę strzelców wpisał się Kacper Malkiewicz.

Zawodnicy Hutnika Warszawa odrobili straty jeszcze w pierwszej połowie. W 23. minucie gola wyrównującego strzelił Daniel Bogucki.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Hutnika Warszawa w 70. minucie spotkania, gdy Daniel Bogucki zdobył drugą bramkę.

Przemysław Szabat wywołał eksplozję radości wśród kibiców Hutnika Warszawa, strzelając kolejnego gola w 80. minucie spotkania. Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 3-1.

Jedenastka Hutnika Warszawa nie skorzystała ze zmian. Drużyna Makowianki Makow również nie skorzystała ze zmian.