AP Marcovia Marki - Unia Warszawa 2-1 (0-0). 28. kolejka IV ligi mazow. I

W pojedynku 28. kolejki IV ligi mazow. I, który rozegrany został 18 maja, drużyna AP Marcovia Marki wygrała z Unią Warszawa 2-1 (0-0).

W  pojedynku 28. kolejki  IV ligi mazow. I, który rozegrany został 18 maja, drużyna AP Marcovia Marki wygrała  z Unią Warszawa  2-1 (0-0).

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Jedenastka AP Marcovia Marki wygrała aż trzy razy, zremisowała raz, nie przegrywając żadnego meczu.

Od pierwszych minut zespół Unii Warszawa zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki AP Marcovia Marki była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

W 52. minucie kartką został ukarany Michal Durajczyk, piłkarz AP Marcovia Marki.

W tym czasie to zawodnicy AP Marcovia Marki otworzyli wynik. W 56. minucie bramkę zdobył Patryk Kultys.

W 57. minucie kartkę dostał Patryk Kultys z AP Marcovia Marki.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy AP Marcovia Marki w 77. minucie spotkania, gdy Kacper Siudak zdobył drugą bramkę.

W ostatnich minutach spotkania na boisku atmosfera była rozgrzana. W 88. minucie wynik ustalił Bartosz Wolniewicz.

W drugiej minucie doliczonego czasu gry sędzia pokazał kartkę Piotrowi Sledziewskiemu, zawodnikowi AP Marcovia Marki. Jedenastce Unii Warszawa zabrakło czasu, żeby zadać decydujący cios i spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem drużyny AP Marcovia Marki.

Arbiter nie ukarał piłkarzy Unii Warszawa żadną kartką, natomiast zawodnikom AP Marcovia Marki przyznał trzy żółte.

Zespół AP Marcovia Marki nie skorzystał ze zmian. Jedenastka Unii Warszawa również nie skorzystała ze zmian.