Radziszowianka Radziszow - LKS Jawiszowice 2-0 (0-0). 3. kolejka IV ligi małopolskiej

13 sierpnia odbył się pojedynek 3. kolejki IV ligi małopolskiej pomiędzy drużynami Radziszowianki i LKS-u Jawiszowice. Starcie zakończyło się zwycięstwem Radziszowianki 2-0.

13 sierpnia  odbył się pojedynek  3. kolejki  IV ligi małopolskiej pomiędzy drużynami Radziszowianki  i LKS-u Jawiszowice. Starcie zakończyło się zwycięstwem Radziszowianki 2-0.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem zespołu Radziszowianki.

Od pierwszych minut drużyna LKS-u Jawiszowice zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Radziszowianki była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 51. minucie kartkę dostał Pawel Sosin, piłkarz Radziszowianki.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Radziszowianki w 56. minucie spotkania, gdy Damian Danaj zdobył pierwszą bramkę. W 61. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Sebastiana Fraczka z LKS-u Jawiszowice, a w 64. minucie Macieja Czekaja z drużyny przeciwnej.

Zespół LKS-u Jawiszowice ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna Radziszowianki, strzelając kolejnego gola. Na trzy minuty przed zakończeniem meczu nie dał szans obrony bramkarzowi Michał Ślaski.

Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 2-0.

Piłkarze Radziszowianki otrzymali w meczu dwie żółte kartki, a ich przeciwnicy jedną.

Zespół Radziszowianki nie skorzystał ze zmian. Jedenastka LKS-u Jawiszowice także nie skorzystała ze zmian.