MKS Limanovia Limanowa - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 3-0 (0-0). 2. kolejka IV ligi małopolskiej

10 sierpnia odbył się pojedynek 2. kolejki IV ligi małopolskiej pomiędzy drużynami Limanovii Limanowa i Kalwarianki. Starcie zakończyło się zwycięstwem Limanovii Limanowa 3-0.

10 sierpnia  odbył się pojedynek  2. kolejki  IV ligi małopolskiej pomiędzy drużynami Limanovii Limanowa  i Kalwarianki. Starcie zakończyło się zwycięstwem Limanovii Limanowa 3-0.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny Limanovii Limanowa.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. Jedyną żółtą kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Wojciechowi Jurkowi z drużyny Kalwarianki. Była to piąta minuta meczu.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Limanovii Limanowa w 31. minucie spotkania, gdy Grzegorz Mus strzelił pierwszego gola.

Zespół Kalwarianki ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację szybko wykorzystała drużyna Limanovii Limanowa, zdobywając kolejną bramkę. Na siedem minut przed zakończeniem pierwszej połowy na listę strzelców wpisał się Arsen Bandarenka.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 2-0.

Między 53. a 74. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując pięć żółtych kartek zawodnikom Kalwarianki. W 76. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną dostał Krzysztof Skrzypiec z drużyny Kalwarianki i musiał opuścić boisko. Wcześniejszą kartkę ten piłkarz dostał w 60. minucie.

Paweł Pławecki wywołał eksplozję radości wśród kibiców Limanovii Limanowa, strzelając kolejnego gola w 79. minucie pojedynku. Na osiem minut przed zakończeniem starcia żółtą kartkę otrzymał Adrian Sadowski z Kalwarianki.

Adrian Sadowski z Kalwarianki w 90. minucie dostał drugą żółtą, a następnie czerwoną kartkę i musiał opuścić boisko. Wcześniej ten zawodnik został ukarany w 82. minucie. Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 3-0.

Sędzia nie ukarał zawodników Limanovii Limanowa żadną kartką, natomiast piłkarzom Kalwarianki pokazał siedem żółtych oraz dwie czerwone.

Zespół Limanovii Limanowa nie skorzystał ze zmian. Drużyna Kalwarianki również nie skorzystała ze zmian.