MKP Unia Oświęcim - Barciczanka Barcice 4-1 (0-0). 2. kolejka IV ligi małopolskiej

W spotkaniu 2. kolejki IV ligi małopolskiej, które rozegrane zostało 10 sierpnia, zespół Unii Oświęcim wygrał z Barciczanką Barcice 4-1 (0-0).

W  spotkaniu 2. kolejki  IV ligi małopolskiej, które rozegrane zostało 10 sierpnia, zespół Unii Oświęcim wygrał  z Barciczanką Barcice  4-1 (0-0).

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem jedenastki Unii Oświęcim.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Barciczanki Barcice w 13. minucie spotkania, gdy Marek Maslejak zdobył pierwszą bramkę.

Drużyna Barciczanki Barcice niedługo cieszyła się prowadzeniem. Trwało to 17 minut, jedenastka Unii Oświęcim doprowadziła do remisu. Bramkę zdobył Michał Szewczyk. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

Niedługo po przerwie zespół Unii Oświęcim objął prowadzenie. W pierwszych minutach drugiej połowy na listę strzelców wpisał się Arkadiusz Czapla.

W 54. minucie arbiter ukarał kartką Wiktora Martuszewskiego, zawodnika Barciczanki Barcice.

W końcu rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. Na 19 minut przed zakończeniem drugiej połowy Arkadiusz Czapla ponownie zdobył bramkę zmieniając wynik na 3-1.

W ostatnich minutach spotkania na boisku kibice domagali się kolejnych bramek. W doliczonej czwartej minucie spotkania wynik na 4-1 podwyższył Igor Lewandowski.

Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 4-1.

Sędzia nie ukarał piłkarzy Unii Oświęcim żadną kartką, natomiast zawodnikom Barciczanki Barcice przyznał jedną żółtą.

Drużyna Unii Oświęcim nie skorzystała ze zmian. Zespół Barciczanki Barcice także nie skorzystał ze zmian.