LKS Wolania Wola Rzędzińska - AKS Beskid Andrychów 3-1 (0-0). 2. kolejka IV ligi małopolskiej

10 sierpnia odbyło się spotkanie 2. kolejki IV ligi małopolskiej pomiędzy drużynami Wolani W.Rzędzińskiej i Beskidu Andrychów. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Wolani W.Rzędzińskiej 3-1.

10 sierpnia  odbyło się spotkanie  2. kolejki  IV ligi małopolskiej pomiędzy drużynami Wolani W.Rzędzińskiej  i Beskidu Andrychów. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Wolani W.Rzędzińskiej 3-1.

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą pięć razy. Jedenastka Wolani W.Rzędzińskiej wygrała aż trzy razy, zremisowała dwa, nie przegrywając żadnego meczu.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. W pierwszych minutach meczu to piłkarze Wolani W.Rzędzińskiej otworzyli wynik. W 12. minucie bramkę zdobył Damian Lubera.

Zespół Beskidu Andrychów otrząsnął się z chwilowego letargu. Ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki szybko przyniosły efekt. W 14. minucie gola wyrównującego strzelił Eryk Ceglarz.

Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Beskid Andrychów: Kamilowi Karczowi w 30. i Michalowi Tylkowi w 38. minucie. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

Jedyną kartkę w drugiej połowie dostał Marcin Tubek z jedenastki Wolani W.Rzędzińskiej. Była to 57. minuta meczu.

Zawodnicy Wolani W.Rzędzińskiej w końcu odpowiedzieli zdobyciem bramki. Na 22 minuty przed zakończeniem drugiej połowy na listę strzelców wpisał się Albert Stolarz.

Drużyna Beskidu Andrychów ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół Wolani W.Rzędzińskiej, strzelając kolejnego gola. W 89. minucie wynik na 3-1 podwyższył Bartosz Rębacz.

Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 3-1.

Piłkarze Wolani W.Rzędzińskiej obejrzeli w meczu jedną żółtą kartkę, a ich przeciwnicy dwie.

Jedenastka Wolani W.Rzędzińskiej nie skorzystała ze zmian. Drużyna Beskidu Andrychów także nie skorzystała ze zmian.