LKS Słomniczanka Słomniki - Bruk-Bet Termalica Nieciecza II 3-1 (0-0). 3. kolejka IV ligi małopolskiej

W pojedynku 3. kolejki IV ligi małopolskiej, który rozegrany został 13 sierpnia, zespół Słomniczanki wygrał z Niecieczą II 3-1 (0-0).

W  pojedynku 3. kolejki  IV ligi małopolskiej, który rozegrany został 13 sierpnia, zespół Słomniczanki wygrał  z Niecieczą II  3-1 (0-0).

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem jedenastki Słomniczanki.

Od pierwszych minut jedenastka Niecieczy II zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Słomniczanki była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. W 22. minucie kartkę otrzymał Wibson Oliveira z Słomniczanki.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Słomniczanki w 31. minucie spotkania, gdy Filip Handzlik strzelił pierwszego gola. Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom Nieciecza II: Filipowi Jani w 40. i Łukaszowi Gajdzie w 42. minucie.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-0.

Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach po przerwie, a już padła wyrównująca bramka w tym spotkaniu. W 48. minucie gola wyrównującego strzelił Vlastimir Jovanovic.

Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Słomniczanka: Krzysztofowi Michalcowi w 56. i Filipowi Handzlikowi w 57. minucie.

Zawodnicy Słomniczanki odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 66. minucie na listę strzelców wpisał się Dawid Kasza.

W 67. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Kacpra Zagrodzkiego ze Słomniczanki, a w 81. minucie Dominika Cabałę z drużyny przeciwnej.

Jedenastka Niecieczy II ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna Słomniczanki, strzelając kolejnego gola. Bramkę na 3-1 zdobył ponownie na osiem minut przed zakończeniem starcia Dawid Kasza.

W 84. minucie sędzia pokazał kartkę Adamowi Glowie, piłkarzowi Słomniczanki. Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 3-1.

Arbiter w pierwszej połowie przyznał jedną żółtą kartkę zawodnikom Słomniczanki, a w drugiej cztery. Piłkarze Niecieczy II dostali w pierwszej połowie dwie żółte kartki, natomiast w drugiej jedną mniej.

Zespół Słomniczanki nie skorzystał ze zmian. Jedenastka Niecieczy II także nie skorzystała ze zmian.