LKS Orzeł Ryczów - MKP Unia Oświęcim 2-0 (0-0). 3. kolejka IV ligi małopolskiej

W pojedynku 3. kolejki IV ligi małopolskiej, który rozegrany został 13 sierpnia, zespół Orła Ryczów zwyciężył z Unią Oświęcim 2-0 (0-0).

W  pojedynku 3. kolejki  IV ligi małopolskiej, który rozegrany został 13 sierpnia, zespół Orła Ryczów zwyciężył  z Unią Oświęcim  2-0 (0-0).

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 10 razy. Jedenastka Orła Ryczów wygrała aż sześć razy, zremisowała trzy, a przegrała tylko raz.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. W 10. minucie bramkę samobójczą strzelił zawodnik Unii Oświęcim Kamil Szewczyk.

Łukasz Popiela wywołał eksplozję radości wśród kibiców Orła Ryczów, strzelając kolejnego gola w 17. minucie spotkania. Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Sebastian Janik z zespołu Orła Ryczów. Była to 29. minuta starcia.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 2-0.

Od 68. minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Orła Ryczów oraz dwie drużynie przeciwnej. Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 2-0.

Arbiter pokazał trzy żółte kartki piłkarzom Orła Ryczów, natomiast zawodnikom Unii Oświęcim przyznał dwie.

Jedenastka Orła Ryczów nie skorzystała ze zmian. Zespół Unii Oświęcim również nie skorzystał ze zmian.