LKS Jawiszowice - LKS Orzeł Ryczów 2-1 (0-0). 2. kolejka IV ligi małopolskiej

10 sierpnia odbył się mecz 2. kolejki IV ligi małopolskiej pomiędzy drużynami LKS-u Jawiszowice i Orła Ryczów. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem LKS-u Jawiszowice 2-1.

10 sierpnia  odbył się mecz  2. kolejki  IV ligi małopolskiej pomiędzy drużynami LKS-u Jawiszowice  i Orła Ryczów. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem LKS-u Jawiszowice 2-1.

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą siedem razy. Drużyna Orła Ryczów wygrała aż cztery razy, zremisowała raz, a przegrała tylko dwa.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Niedługo po rozpoczęciu meczu drużyna Orła Ryczów trafiła do bramki rywala. W piątej minucie Marek Mizia dał prowadzenie swojemu zespołowi.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Łukaszowi Radomskiemu z LKS-u Jawiszowice. Była to 40. minuta pojedynku. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 0-1.

Jedenastka Orła Ryczów długo cieszyła się prowadzeniem. Trwało to aż 55 minut, jednak zespół LKS-u Jawiszowice doprowadził do remisu. Bramkę zdobył Bartosz Gąsiorek. Między 65. a 77. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom LKS-u Jawiszowice oraz dwie drużynie przeciwnej.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy LKS-u Jawiszowice w 82. minucie spotkania, gdy Dawid Halat zdobył drugą bramkę. Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-1.

Zawodnicy LKS-u Jawiszowice otrzymali w meczu trzy żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy dwie.

Drużyna LKS-u Jawiszowice nie skorzystała ze zmian. Zespół Orła Ryczów również nie skorzystał ze zmian.