KS Poprad Muszyna - LKS Lubań Maniowy 2-1 (0-0). 2. kolejka IV ligi małopolskiej

W starciu 2. kolejki IV ligi małopolskiej, które rozegrane zostało 10 sierpnia, drużyna Popradu Muszyna wygrała z Lubaniem Maniowym 2-1 (0-0).

W  starciu 2. kolejki  IV ligi małopolskiej, które rozegrane zostało 10 sierpnia, drużyna Popradu Muszyna wygrała  z Lubaniem Maniowym  2-1 (0-0).

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 12 meczów zespół Lubania Maniowego wygrał cztery razy, ale więcej przegrywał, bo sześć razy. Dwa mecze zakończyły się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach, a już padł pierwszy gol w tym spotkaniu. W ósmej minucie Mateusz Orzechowski dał prowadzenie swojej drużynie.

Jedyną żółtą kartkę w pierwszej połowie dostał Dominik Kuc z Popradu Muszyna. Była to 16. minuta meczu.

Piłkarze Lubania Maniowego nie poddali się i także zdobyli jedną bramkę jeszcze w pierwszej połowie. W 28. minucie na listę strzelców wpisał się Patryk Duda.

W 33. minucie za czerwoną kartkę zszedł z boiska Robson Quintanilha osłabiając tym samym zespół Lubania Maniowego. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom Lubań Maniowy: Brahiamowi Diazowi w 65. i Patrykowi Dudzie w 78. minucie.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Popradu Muszyna w 80. minucie spotkania, gdy Sebastian Szczepański strzelił drugiego gola. Na cztery minuty przed zakończeniem starcia żółtą kartkę otrzymał Jakub Klóska z drużyny Popradu Muszyna.

Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 2-1.

Arbiter pokazał dwie żółte kartki i jedną czerwoną piłkarzom Lubania Maniowego, a zawodnikom Popradu Muszyna przyznał dwie żółte.

Zespół Popradu Muszyna nie skorzystał ze zmian. Drużyna Lubania Maniowego również nie skorzystała ze zmian.