Kalwarianka - CANPACK Okocimski 1-2 (0-0). 3. kolejka IV ligi małopolskiej

13 sierpnia odbył się mecz 3. kolejki IV ligi małopolskiej pomiędzy drużynami Kalwarianki i CANPACK-u Okocimskiego. Starcie zakończyło się zwycięstwem CANPACK-u Okocimskiego 2-1.

13 sierpnia  odbył się mecz  3. kolejki  IV ligi małopolskiej pomiędzy drużynami Kalwarianki  i CANPACK-u Okocimskiego. Starcie zakończyło się zwycięstwem CANPACK-u Okocimskiego 2-1.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny CANPACK-u Okocimskiego.

Od pierwszych minut zespół CANPACK-u Okocimskiego zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Kalwarianki była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Na początku drugiej połowy to zawodnicy CANPACK-u Okocimskiego otworzyli wynik. W 54. minucie bramkę zdobył Konrad Kuliszewski.

Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom CANPACK Okocimski: Dominikowi Grochotowi w 70. i Bartłomiejowi Mochelowi w 75. minucie.

Jedenastka Kalwarianki ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół CANPACK-u Okocimskiego, zdobywając kolejną bramkę. W 83. minucie wynik na 0-2 podwyższył Mateusz Cięciwa.

Na pięć minut przed zakończeniem pojedynku arbiter ukarał kartką Damiana Borona, piłkarza CANPACK-u Okocimskiego.

Zawodnicy Kalwarianki szybko odpowiedzieli strzeleniem gola. W 86. minucie na listę strzelców wpisał się Wojciech Jurek.

Sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom Kalwarianka: Hubertowi Pazdziorce w 89. minucie i Krzysztofowi Skrzypcowi w trzeciej minucie doliczonego czasu spotkania. Jedenastce Kalwarianki zabrakło czasu, żeby zadać decydujący cios i spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem drużyny CANPACK-u Okocimskiego.

Piłkarze Kalwarianki dostali w meczu dwie żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy trzy.

Jedenastka Kalwarianki nie skorzystała ze zmian. Zespół CANPACK-u Okocimskiego także nie skorzystał ze zmian.