Glinik Gorlice - Wiślanie Jaśkowice 0-4 (0-0). 2. kolejka IV ligi małopolskiej

W pojedynku 2. kolejki IV ligi małopolskiej, który rozegrany został 10 sierpnia, jedenastka Glinika Gorlice przegrała wysoko z Wiślanami Jaśkowice 0-4 (0-0).

W  pojedynku 2. kolejki  IV ligi małopolskiej, który rozegrany został 10 sierpnia, jedenastka Glinika Gorlice przegrała wysoko  z Wiślanami Jaśkowice  0-4 (0-0).

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny Wiślan Jaśkowice.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Wiślan Jaśkowice w 13. minucie spotkania, gdy Kacper Sołtys strzelił pierwszego gola.

Drużyna Glinika Gorlice ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała jedenastka Wiślan Jaśkowice, zdobywając kolejną bramkę. Po pół godzinie gry Kacper Sołtys po raz drugi trafił do bramki zmieniając wynik na 0-2.

W 34. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Patryka Pischingera z Wiślan Jaśkowice, a w 43. minucie Krzysztofa Dąbrowskiego z drużyny przeciwnej. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 0-2.

Mateusz Krasuski wywołał eksplozję radości wśród kibiców Wiślan Jaśkowice, strzelając kolejnego gola w 64. minucie meczu.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Wiślan Jaśkowice w 66. minucie spotkania, gdy Dominik Cholewa zdobył czwartą bramkę. Jedyną kartkę w drugiej połowie arbiter pokazał Lukaszowi Krzysztonowi z zespołu Glinika Gorlice. Była to 79. minuta starcia.

Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0-4.

Sędzia przyznał dwie żółte kartki zawodnikom Glinika Gorlice, a piłkarzom Wiślan Jaśkowice pokazał jedną.

Jedenastka Glinika Gorlice nie skorzystała ze zmian. Drużyna Wiślan Jaśkowice również nie skorzystała ze zmian.