Bruk-Bet Termalica Nieciecza II - KS Wierchy Rabka Zdrój 4-1 (0-0). 2. kolejka IV ligi małopolskiej

10 sierpnia odbyło się spotkanie 2. kolejki IV ligi małopolskiej pomiędzy drużynami Niecieczy II i Wierchów Rabka Zdrój. Mecz zakończył się zwycięstwem Niecieczy II 4-1.

10 sierpnia  odbyło się spotkanie  2. kolejki  IV ligi małopolskiej pomiędzy drużynami Niecieczy II  i Wierchów Rabka Zdrój. Mecz zakończył się zwycięstwem Niecieczy II 4-1.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Już na początku meczu to zawodnicy Niecieczy II otworzyli wynik. W szóstej minucie po gwizdku arbitra oznaczającego początek spotkania na listę strzelców wpisał się Bruno Wacławek.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Niecieczy II w dziewiątej minucie spotkania, gdy Vlastimir Jovanovic strzelił drugiego gola.

Rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W 20. minucie wynik na 3-0 podwyższył Bartłomiej Kukułowicz.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Łukaszowi Gajdzie z zespołu Niecieczy II. Była to 22. minuta starcia.

Kacper Kęska wywołał eksplozję radości wśród kibiców Wierchów Rabka Zdrój, zdobywając bramkę w 40. minucie spotkania. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 3-1.

Między 47. a 64. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Niecieczy II i jedną drużynie przeciwnej.

Zawodnicy Niecieczy II odpowiedzieli strzeleniem gola. Na 24 minuty przed zakończeniem drugiej połowy pokonał bramkarza Roman Gergel.

Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 4-1.

Piłkarze Niecieczy II dostali w meczu trzy żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy jedną.

Drużyna Niecieczy II nie skorzystała ze zmian. Jedenastka Wierchów Rabka Zdrój również nie skorzystała ze zmian.