AKS Beskid Andrychów - KS Poprad Muszyna 1-4 (0-0). 3. kolejka IV ligi małopolskiej

W meczu 3. kolejki IV ligi małopolskiej, który rozegrany został 13 sierpnia, drużyna Beskidu Andrychów przegrała z Popradem Muszyna 1-4 (0-0).

W  meczu 3. kolejki  IV ligi małopolskiej, który rozegrany został 13 sierpnia, drużyna Beskidu Andrychów przegrała  z Popradem Muszyna  1-4 (0-0).

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą siedem razy. Zespół Beskidu Andrychów wygrał dwa razy, zremisował cztery, a przegrał tylko raz.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. W 12. minucie kartkę dostał Filip Kasinski, zawodnik Beskidu Andrychów.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Beskidu Andrychów w 18. minucie spotkania, gdy Patryk Matysek strzelił pierwszego gola.

Zawodnicy Popradu Muszyna otrząsnęli się z chwilowego letargu. Ruszyli do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki niedługo przyniosły efekt. W 30. minucie na listę strzelców wpisał się Dominik Kuc.

Na cztery minuty przed zakończeniem pierwszej połowy kartkę otrzymał Sebastian Szczepański z zespołu Popradu Muszyna. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

Tuż po przerwie drużyna Popradu Muszyna trafiła do bramki rywala. W 50. minucie Karol Matras dał prowadzenie swojej jedenastce.

Jedyną kartkę w drugiej połowie sędzia pokazał Michalowi Tylkowi z Beskidu Andrychów. Była to 52. minuta spotkania.

Zespół Beskidu Andrychów ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna Popradu Muszyna, zdobywając kolejną bramkę. W 61. minucie zmusił do kapitulacji bramkarza Mateusz Sławecki.

Dawid Dylag wywołał eksplozję radości wśród kibiców Popradu Muszyna, strzelając kolejnego gola w 79. minucie starcia. Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-4.

Piłkarze Beskidu Andrychów dostali w meczu dwie żółte kartki, a ich przeciwnicy jedną.

Jedenastka Beskidu Andrychów nie skorzystała ze zmian. Drużyna Popradu Muszyna także nie skorzystała ze zmian.