Wiślanka Grabie - KS Wieczysta Kraków 0-7 (0-0). 28. kolejka IV ligi małop. (z)

15 maja odbył się mecz 28. kolejki IV ligi małop. (z) pomiędzy drużynami Wiślanki Grabie i Wieczystej Kraków. Starcie zakończyło się zwycięstwem Wieczystej Kraków 7-0.

15 maja  odbył się mecz  28. kolejki  IV ligi małop. (z) pomiędzy drużynami Wiślanki Grabie  i Wieczystej Kraków. Starcie zakończyło się zwycięstwem Wieczystej Kraków 7-0.

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Jedenastka Wieczystej Kraków wygrała dwa razy, nie przegrywając żadnego spotkania.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Wieczystej Kraków w drugiej minucie spotkania, gdy Maksymilian Hebel strzelił pierwszego gola.

Zespół Wiślanki Grabie ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna Wieczystej Kraków, zdobywając kolejną bramkę. W 18. minucie na listę strzelców wpisał się Radosław Majewski.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Łukasz Pietras z zespołu Wieczystej Kraków. Była to 34. minuta pojedynku. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Thibault Moulin wywołał eksplozję radości wśród kibiców Wieczystej Kraków, strzelając kolejnego gola w 57. minucie meczu. W 65. minucie kartkę otrzymał Sławomir Peszko z Wieczystej Kraków.

W końcu rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. Na 24 minuty przed zakończeniem drugiej połowy wynik na 0-4 podwyższył Maciej Jankowski.

W 80. minucie swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Radosław Majewski z Wieczystej Kraków.

W ostatnich minutach spotkania na boisku atmosfera była rozgrzana. W 86. minucie skutecznym uderzeniem popisał się Damian Guzik.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Wieczystej Kraków w 88. minucie spotkania, gdy Maciej Jankowski strzelił siódmego gola. W doliczonym czasie gry arbiter ukarał kartką Dawida Serafina, piłkarza Wiślanki Grabie.

Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 0-7.

Zawodnicy Wiślanki Grabie obejrzeli w meczu jedną żółtą kartkę, natomiast ich przeciwnicy dwie.

Jedenastka Wiślanki Grabie nie skorzystała ze zmian. Drużyna Wieczystej Kraków również nie skorzystała ze zmian.