MKP Unia Oświęcim - Clepardia Kraków 2-1 (0-0). 21. kolejka IV ligi małop. (z)

W meczu 21. kolejki IV ligi małop. (z), który rozegrany został 25 maja, drużyna Unii Oświęcim wygrała z Clepardią Kraków 2-1 (0-0).

W  meczu 21. kolejki  IV ligi małop. (z), który rozegrany został 25 maja, drużyna Unii Oświęcim wygrała  z Clepardią Kraków  2-1 (0-0).

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą osiem razy. Zespół Unii Oświęcim wygrał aż sześć razy, zremisował raz, a przegrał tylko raz.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Już na początku meczu to zawodnicy Clepardii Kraków otworzyli wynik. W 10. minucie bramkę zdobył Mateusz Błasiak.

Po kwadransie gry arbiter ukarał kartką Dominika Pacygę, piłkarza Unii Oświęcim. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 0-1.

Arkadiusz Czapla wywołał eksplozję radości wśród kibiców Unii Oświęcim, zdobywając bramkę w 55. minucie starcia. Jedyną kartkę w drugiej połowie sędzia pokazał Viktorowi Yalamie z Clepardii Kraków. Była to 63. minuta pojedynku.

W 74. minucie swojego drugiego gola w tym meczu strzelił Arkadiusz Czapla z Unii Oświęcim. Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 2-1.

Zawodnicy obu drużyn obejrzeli po jednej żółtej kartce.

Jedenastka Unii Oświęcim nie skorzystała ze zmian. Zespół Clepardii Kraków także nie skorzystał ze zmian.