Reklama

Reklama

KS Pcimianka Pcim - AKS Beskid Andrychów 2-1 (0-0). 28. kolejka IV ligi małop. (z)

15 maja odbyło się spotkanie 28. kolejki IV ligi małop. (z) pomiędzy drużynami Pcimianki Pcim i Beskidu Andrychów. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Pcimianki Pcim 2-1.

15 maja  odbyło się spotkanie  28. kolejki  IV ligi małop. (z) pomiędzy drużynami Pcimianki Pcim  i Beskidu Andrychów. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Pcimianki Pcim 2-1.

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 11 meczów jedenastka Beskidu Andrychów wygrała cztery razy i tyle samo razy przegrywała. Trzy mecze zakończyły się remisem.

Od pierwszych minut zespół Beskidu Andrychów zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Pcimianki Pcim była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Beskidu Andrychów w 22. minucie spotkania, gdy Patryk Drabik strzelił pierwszego gola.

Jedyną kartkę w meczu dostał Bartosz Dudek z drużyny Pcimianki Pcim. Była to 42. minuta pojedynku. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 0-1.

Reklama

Jedenastka Pcimianki Pcim wyrównała wynik meczu. W 50. minucie Waldemar Luberda wyrównał wynik meczu.

Sławomir Zeszczuk wywołał eksplozję radości wśród kibiców Pcimianki Pcim, zdobywając kolejną bramkę w 56. minucie meczu. Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 2-1.

Sędzia nie ukarał zawodników Beskidu Andrychów żadną kartką, natomiast piłkarzom Pcimianki Pcim przyznał jedną żółtą.

Jedenastka Pcimianki Pcim nie skorzystała ze zmian. Drużyna Beskidu Andrychów również nie skorzystała ze zmian.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL