Jutrzenka Giebułtów - MKS Trzebinia 1-0 (0-0). 28. kolejka IV ligi małop. (z)

15 maja odbył się mecz 28. kolejki IV ligi małop. (z) pomiędzy drużynami Jutrzenki Giebułtów i MKS-u Trzebinia. Starcie zakończyło się zwycięstwem Jutrzenki Giebułtów 1-0.

15 maja  odbył się mecz  28. kolejki  IV ligi małop. (z) pomiędzy drużynami Jutrzenki Giebułtów  i MKS-u Trzebinia. Starcie zakończyło się zwycięstwem Jutrzenki Giebułtów 1-0.

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na osiem pojedynków drużyna MKS-u Trzebinia wygrała trzy razy, ale więcej przegrywała, bo cztery razy. Jeden mecz zakończył się remisem.

Od pierwszych minut zespół MKS-u Trzebinia zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Jutrzenki Giebułtów była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Między 26. a 37. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Jutrzenki Giebułtów i jedną drużynie przeciwnej.

Jedyną bramkę meczu dla Jutrzenki Giebułtów zdobył Karol Pietrzyk w 39. minucie doliczonego czasu. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Między 55. a 80. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom Jutrzenki Giebułtów oraz trzy drużynie przeciwnej. Tomasz Wrobel z MKS-u Trzebinia w 90. minucie dostał drugą żółtą, a następnie czerwoną kartkę i musiał opuścić boisko. Wcześniej ten piłkarz został ukarany w 80. minucie.

Arbiter pokazał dwie żółte kartki piłkarzom Jutrzenki Giebułtów w pierwszej połowie, a w drugiej trzy. Zawodnicy drużyny przeciwnej obejrzeli w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, natomiast w drugiej trzy żółte oraz jedną czerwoną.

Zespół Jutrzenki Giebułtów nie skorzystał ze zmian. Drużyna MKS-u Trzebinia także nie skorzystała ze zmian.