AKS Beskid Andrychów - LKS Jawiszowice 3-0 (0-0). 29. kolejka IV ligi małop. (z)

W spotkaniu 29. kolejki IV ligi małop. (z), które rozegrane zostało 21 maja, zespół Beskidu Andrychów wygrał z LKS-em Jawiszowice 3-0 (0-0).

W  spotkaniu 29. kolejki  IV ligi małop. (z), które rozegrane zostało 21 maja, zespół Beskidu Andrychów wygrał  z LKS-em Jawiszowice  3-0 (0-0).

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na sześć pojedynków zespół LKS-u Jawiszowice wygrał trzy razy i tyle samo razy przegrywał. Żadne starcie nie zakończyło się remisem.

Od pierwszych minut drużyna LKS-u Jawiszowice zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Beskidu Andrychów była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Patryk Koim wywołał eksplozję radości wśród kibiców Beskidu Andrychów, strzelając gola w 26. minucie pojedynku.

Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom LKS Jawiszowice: Sebastianowi Fraczkowi w 31. i Mateuszowi Michalskiemu w 44. minucie. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-0.

W 54. minucie sędzia przyznał kartkę Łukaszowi Radomskiemu z zespołu LKS-u Jawiszowice.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Beskidu Andrychów w 64. minucie spotkania, gdy Kamil Karcz zdobył drugą bramkę.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Beskidu Andrychów w 73. minucie spotkania, gdy Eryk Ceglarz strzelił trzeciego gola. Na kwadrans przed zakończeniem meczu kartkę dostał Kamil Karcz, piłkarz Beskidu Andrychów.

Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-0.

Sędzia pokazał jedną żółtą kartkę zawodnikom Beskidu Andrychów, natomiast piłkarzom LKS-u Jawiszowice przyznał trzy.

Jedenastka Beskidu Andrychów nie skorzystała ze zmian. Zespół LKS-u Jawiszowice również nie skorzystał ze zmian.