LUKS Radłovia Radłów - Sokół Słopnice 1-2 (0-0). 9. kolejka IV ligi małop. (ws)

W meczu 9. kolejki IV ligi małop. (ws), który rozegrany został 18 maja, drużyna Radłovii Radłów przegrała z Sokołem Słopnice 1-2 (0-0).

W  meczu 9. kolejki  IV ligi małop. (ws), który rozegrany został 18 maja, drużyna Radłovii Radłów przegrała  z Sokołem Słopnice  1-2 (0-0).

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Jedenastka Sokoła Słopnice wygrała dwa razy, nie przegrywając żadnego spotkania.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. W 17. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Sebastiana Schaba z Radłovii Radłów, a w 38. minucie Grzegorza Kowalczyka z drużyny przeciwnej.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Sokoła Słopnice w 44. minucie spotkania, gdy Michał Augustyn zdobył pierwszą bramkę. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 0-1.

Zespół Radłovii Radłów ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna Sokoła Słopnice, strzelając kolejnego gola. W 70. minucie na listę strzelców wpisał się Grzegorz Kowalczyk.

W ostatnich minutach spotkania na boisku kibice domagali się kolejnych bramek. Na trzy minuty przed zakończeniem pojedynku wynik ustalił Nikita Nastusenko.

Jedenastce Radłovii Radłów zabrakło czasu, żeby zadać decydujący cios i spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem drużyny Sokoła Słopnice.

Piłkarze obu drużyn obejrzeli po jednej żółtej kartce.

Zespół Radłovii Radłów nie skorzystał ze zmian. Jedenastka Sokoła Słopnice także nie skorzystała ze zmian.