LKS Wolania Wola Rzędzińska - KS Jarmuta Szczawnica 4-1 (1-0). 29. kolejka IV ligi małop. (ws)

22 maja odbył się mecz 29. kolejki IV ligi małop. (ws) pomiędzy drużynami Wolani W.Rzędzińskiej i Jarmuty Szczawnica. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Wolani W.Rzędzińskiej 4-1.

22 maja  odbył się mecz  29. kolejki  IV ligi małop. (ws) pomiędzy drużynami Wolani W.Rzędzińskiej  i Jarmuty Szczawnica. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Wolani W.Rzędzińskiej 4-1.

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Drużyna Wolani W.Rzędzińskiej wygrała dwa razy, nie przegrywając żadnego meczu.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Wolani W.Rzędzińskiej w pierwszej minucie spotkania, gdy Artur Nowak zdobył pierwszą bramkę.

Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom Wolania W.Rzędzińska: Dominikowi Minorczykowi w 34. i Arturowi Nowakowi w 43. minucie. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Wolani W.Rzędzińskiej.

Dominik Minorczyk wywołał eksplozję radości wśród kibiców Wolani W.Rzędzińskiej, strzelając kolejnego gola w 50. minucie starcia. Sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom Wolania W.Rzędzińska: Nazarowi Partucie w 51. i Patrykowi Mrozowi w 68. minucie.

W końcu rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. Na 19 minut przed zakończeniem drugiej połowy Dominik Minorczyk ponownie zdobył bramkę zmieniając wynik na 3-0.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Wolani W.Rzędzińskiej w 73. minucie spotkania, gdy Mateusz Michon zdobył czwartą bramkę. W 88. minucie gola pocieszenia strzelił z rzutu karnego David Sydorchuk.

Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 4-1.

Drużyna Wolani W.Rzędzińskiej zdominowała rywali na boisku. Przeprowadziła o wiele więcej groźnych ataków na bramkę przeciwników, oddała 10 celnych strzałów.

Arbiter nie ukarał piłkarzy Jarmuty Szczawnica żadną kartką, natomiast zawodnikom Wolani W.Rzędzińskiej pokazał cztery żółte.

Zespół Wolani W.Rzędzińskiej nie skorzystał ze zmian. Jedenastka Jarmuty Szczawnica również nie skorzystała ze zmian.