LKS Lubań Maniowy - KS Wierchy Rabka Zdrój 3-0 (0-0). 21. kolejka IV ligi małop. (ws)

25 maja odbył się mecz 21. kolejki IV ligi małop. (ws) pomiędzy drużynami Lubania Maniowego i Wierchów Rabka Zdrój. Starcie zakończyło się zwycięstwem Lubania Maniowego 3-0.

25 maja  odbył się mecz  21. kolejki  IV ligi małop. (ws) pomiędzy drużynami Lubania Maniowego  i Wierchów Rabka Zdrój. Starcie zakończyło się zwycięstwem Lubania Maniowego 3-0.

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Zespół Lubania Maniowego wygrał dwa razy, zremisował tyle samo, nie przegrywając żadnego spotkania.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach, a już padła pierwsza bramka w tym spotkaniu. W piątej minucie po rozpoczęciu bramkę zdobył Jakub Kasperczyk.

Między 14. a 39. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom Wierchów Rabka Zdrój. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-0.

W 49. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Robsona Quintanilhę z Lubania Maniowego, a w 54. minucie Szymona Jeziorskiego z drużyny przeciwnej.

Damian Mrowka wywołał eksplozję radości wśród kibiców Lubania Maniowego, strzelając kolejnego gola w 55. minucie meczu. W 69. minucie arbiter pokazał kartkę Szymonowi Majeranowi, piłkarzowi Wierchów Rabka Zdrój.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Lubania Maniowego w 81. minucie spotkania, gdy Patryk Duda zdobył trzecią bramkę. Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Lubań Maniowy: Patrykowi Dudzie w 84. i Damianowi Mrowce w 87. minucie.

Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 3-0.

Arbiter przyznał trzy żółte kartki piłkarzom Lubania Maniowego, natomiast zawodnikom Wierchów Rabka Zdrój pokazał pięć.

Zespół Lubania Maniowego nie skorzystał ze zmian. Drużyna Wierchów Rabka Zdrój także nie skorzystała ze zmian.