LKS Lubań Maniowy - Kolejarz Stróże 2-0 (0-0). 29. kolejka IV ligi małop. (ws)

W meczu 29. kolejki IV ligi małop. (ws), który rozegrany został 21 maja, drużyna Lubania Maniowego zwyciężyła z Kolejarzem Stróże 2-0 (0-0).

W  meczu 29. kolejki  IV ligi małop. (ws), który rozegrany został 21 maja, drużyna Lubania Maniowego zwyciężyła  z Kolejarzem Stróże  2-0 (0-0).

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. Między drugą a 43. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Lubania Maniowego oraz dwie drużynie przeciwnej.

Wysiłki podejmowane przez drużynę Lubania Maniowego w końcu przyniosły efekt bramkowy. W 56. minucie na listę strzelców wpisał się Damian Firek.

Jedyną żółtą kartkę w drugiej połowie obejrzał Szymon Gruca z Kolejarza Stróże. Była to 56. minuta spotkania. Damian Firek z Lubania Maniowego na 20 minut przed zakończeniem drugiej połowy dostał drugą żółtą, a następnie czerwoną kartkę, osłabiając swoją drużynę. Wcześniej ten zawodnik został ukarany w drugiej minucie.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Lubania Maniowego w 76. minucie spotkania, gdy Mateusz Pluta strzelił drugiego gola. Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Arbiter przyznał dwie żółte kartki piłkarzom Lubania Maniowego w pierwszej połowie, a w drugiej jedną czerwoną. Zawodnicy drużyny przeciwnej dostali w pierwszej połowie dwie żółte kartki, natomiast w drugiej jedną.

Zespół Lubania Maniowego nie skorzystał ze zmian. Drużyna Kolejarza Stróże także nie skorzystała ze zmian.