KS Jarmuta Szczawnica - LKS Lubań Maniowy 1-1 (0-0). 28. kolejka IV ligi małop. (ws)

15 maja odbył się pojedynek 28. kolejki IV ligi małop. (ws) pomiędzy drużynami Jarmuty Szczawnica i Lubania Maniowego. Mecz zakończył się remisem 1-1.

15 maja  odbył się pojedynek  28. kolejki  IV ligi małop. (ws) pomiędzy drużynami Jarmuty Szczawnica  i Lubania Maniowego. Mecz zakończył się remisem 1-1.

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Zespół Lubania Maniowego wygrał jeden raz, zremisował raz, nie przegrywając żadnego spotkania.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. Na boisku zawrzało. Aby uspokoić sytuację w 10. minucie, sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom obu drużyn: Patrykowi Dudzie i Michalowi Barnasowi.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Lubania Maniowego w 42. minucie spotkania, gdy Damian Mrowka zdobył pierwszą bramkę. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 0-1.

Między 59. a 82. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Jarmuty Szczawnica oraz dwie drużynie przeciwnej.

Wysiłki podejmowane przez drużynę Jarmuty Szczawnica w końcu przyniosły efekt bramkowy. W 83. minucie Wojciech Wiercioch wyrównał wynik meczu.

W 85. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Dominika Faltyna z Jarmuty Szczawnica, a w trzeciej minucie doliczonego czasu starcia Robsona Quintanilhę z drużyny przeciwnej. Dwie minuty później czerwone kartki dostali: Dominik Faltyn (po drugiej żółtej), Wojciech Wiercioch (po drugiej żółtej) z Jarmuty Szczawnica. Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 1-1.

Arbiter przyznał cztery żółte kartki i dwie czerwone zawodnikom Jarmuty Szczawnica, a piłkarzom Lubania Maniowego pokazał cztery żółte.

Drużyna Jarmuty Szczawnica nie skorzystała ze zmian. Zespół Lubania Maniowego także nie skorzystał ze zmian.