Glinik Gorlice - Sokół Słopnice 1-1 (0-0). 29. kolejka IV ligi małop. (ws)

21 maja odbyło się spotkanie 29. kolejki IV ligi małop. (ws) pomiędzy drużynami Glinika Gorlice i Sokoła Słopnice. Pojedynek zakończył się remisem 1-1.

21 maja  odbyło się spotkanie  29. kolejki  IV ligi małop. (ws) pomiędzy drużynami Glinika Gorlice  i Sokoła Słopnice. Pojedynek zakończył się remisem 1-1.

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Drużyna Glinika Gorlice wygrała dwa razy, zremisowała tyle samo, nie przegrywając żadnego meczu.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Już na początku meczu piłkarze Glinika Gorlice nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. Już w pierwszych sekundach spotkania na listę strzelców wpisał się Kacper Stoj.

W 39. minucie kartkę dostał Patryk Nowak z zespołu Sokoła Słopnice. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom Glinik Gorlice: Kacprowi Stojowi w 67. i Kacprowi Piotrowskiemu w 73. minucie.

Zawodnicy Sokoła Słopnice nie zrazili się bieżącą sytuacją na boisku. Ruszyli do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki przyniosły efekt. W 75. minucie Artur Matras wyrównał wynik meczu.

Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Glinik Gorlice: Mateuszowi Swiechowskiemu w 77. i Lukaszowi Krzysztonowi w 90. minucie. Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 1-1.

Arbiter przyznał cztery żółte kartki piłkarzom Glinika Gorlice, a zawodnikom Sokoła Słopnice pokazał jedną.

Jedenastka Glinika Gorlice nie skorzystała ze zmian. Zespół Sokoła Słopnice także nie skorzystał ze zmian.