ZLKS Budowlani Murzynowo - MKS Czarni Witnica 1-0 (0-0). 30. kolejka IV ligi lubuskiej

22 maja odbyło się spotkanie 30. kolejki IV ligi lubuskiej pomiędzy drużynami Budowlanych Murzynowo i Czarnych Witnica. Mecz zakończył się zwycięstwem Budowlanych Murzynowo 1-0.

22 maja  odbyło się spotkanie  30. kolejki  IV ligi lubuskiej pomiędzy drużynami Budowlanych Murzynowo  i Czarnych Witnica. Mecz zakończył się zwycięstwem Budowlanych Murzynowo 1-0.

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Jedenastka Budowlanych Murzynowo wygrała dwa razy, nie przegrywając żadnego meczu.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. W 13. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Koukiego Sudę z Budowlanych Murzynowo, a w 31. minucie Patryka Łusia z drużyny przeciwnej.

Jedyną bramkę meczu dla Budowlanych Murzynowo zdobył Franciszek Wilczab w 54. minucie. Między 63. a 90. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom Czarnych Witnica i jedną drużynie przeciwnej.

Piłkarze Budowlanych Murzynowo dostali w meczu dwie żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy cztery.

Zespół Budowlanych Murzynowo nie skorzystał ze zmian. Drużyna Czarnych Witnica również nie skorzystała ze zmian.