Stare Kurowo - Syrena Zbąszynek 1-1 (0-0). 30. kolejka IV ligi lubuskiej

21 maja odbyło się starcie 30. kolejki IV ligi lubuskiej pomiędzy drużynami Starego Kurowa i Syreny Zbąszynek. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1.

21 maja  odbyło się starcie  30. kolejki  IV ligi lubuskiej pomiędzy drużynami Starego Kurowa  i Syreny Zbąszynek. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1.

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na dziewięć meczów drużyna Starego Kurowa wygrała dwa razy, ale więcej przegrywała, bo aż sześć razy. Jeden mecz zakończył się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Starego Kurowa w 13. minucie spotkania, gdy Oleksandr Moskalyk strzelił pierwszego gola.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie obejrzał Bartosz Kubas z jedenastki Syreny Zbąszynek. Była to 31. minuta starcia.

Drużyna Syreny Zbąszynek otrząsnęła się z chwilowego letargu. Ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki przyniosły efekt. Na 10 minut przed zakończeniem pierwszej połowy wynik ustalił Paweł Dulat.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

W 56. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Kamila Kowalczyka z Syreny Zbąszynek, a w 72. minucie Nikodema Bilinskiego z drużyny przeciwnej. Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Piłkarze Starego Kurowa otrzymali w meczu jedną żółtą kartkę, a ich przeciwnicy dwie.

Zespół Starego Kurowa nie skorzystał ze zmian. Jedenastka Syreny Zbąszynek także nie skorzystała ze zmian.